SEO išmokti galite ir patys, naudodamiesi informacijos gausa apie SEO internete bei paieškos sistemose. Tačiau vien teorija neduos efekto. 

SEOanalytics.lt patirtis internete nuo 1998 metų, tad ilgainiui susiformavo gilios žinios, praktiniai niuansai, kurių šiaip bet kur galite ir nerasti. Norintiems išmokti SEO su tikslu, kad patys galėtumėte teikti SEO paslaugą arba realizuoti įmonės, kurioje dirbate projektus, siūlome kvalifikuotus SEO kursus, kurių rezultatais jau džiaugiasi ne viena įmonė ir mėgaujasi projektų rezultatyvumu.

INDIVIDUALŪS SEO KURSAI:

 

I. Sudėtis:

1. Teorinės žinios
2. Praktinis projekto realizavimas
3. Rinkos tyrimas
4. Vidinis ir išorinis SEO
5. SEM - paieškos sistemų marketingas
 

II. Trukmė:

10 val./savaitę pasirinktu patogiu laiku, bendraujant per Skype.
Viso trukmė savaitėmis: 2 savaitės
Viso trukmė valandomis: 25 val. (20 val.+5 val. papildomos konsultacijos)
 
 

III. Apmokymų pobūdis:

 • Pobūdis: Teorinių žinių įsisavinimo ir praktinės analizės užsiėmimai derinami tarpusavyje.
 • Analizuojamų web projektų kiekis: Individualių apmokymų sesijos metu pasirenkami 1 ar keletas (pagal poreikį) interneto projektai.
 • Rinkos tyrimas: Apmokymų metu atsakingai ištiriami minimaliai 5 Lietuvos ir užsienio rinkose panašios veiklos srities interneto projektai.
 • Rezultatas: Kliento įmonės specialistas išmokomas SEO žinių ir jų praktinių taikymo įgūdžių, kurias galės naudoti visuose savo interneto projektuose.
 • Individualios apmokymų sesijos metu 1 ar keletas Kliento interneto projektų tekstai perorganizuojami naujai pagal SEO reikalavimus.
 • Papildoma nauda: Individualios apmokymų sesijos metu konsultantas pateikia papildomai kilusias rinkodaros idėjas Kliento interneto projektų veikloje.
 

Contact

Seoanalytics.lt SEO paslaugos

+37065521188

Optimizuokite savo interneto svetainę pasirinkę seoanalytics.lt ir mėgaukites akivaizdžiais rezultatais!

qrcode

Naujienos

Blog

 • 07/05/2012 19:27

  Jei norite būti rasti internete. Google pati siūlo Jums pagalbą.

    Jei Google sukūrė galimybę atlikti SEO, tai pati Google ir žarsto patarimus, kaip tai atlikti kuo efektyviau. Plačiau apie žiniatiklio vartotojo įrankius rasite nuorodoje.  Gaukite įrankių, duomenų bei diagnostikos įrankių ir sukurkite „sveiką“ svetainę, pritaikytą...

© 2012-2023 seoanalytics.lt Visos teisės saugomos. Sukurta: SEO MAMA

Create a free websiteWebnode